moyshaiz2013 (amicus_hg) wrote,
moyshaiz2013
amicus_hg

Веб-станція Bloger.fm

Швидко плине час, і разом з ним змінюються наші запити і вимоги. З появою і поширенням глобальної мережі, інтернет-радіомовлення швидко набирає популярність. Радіо значно мобільнішими ніж телемовлення, тут анонси новин, звучать раніше, ніж по телебаченню.

Незалежна мережа інтернет-радіомовлення Блогер ФМ - надає можливість як громадянам України, так і радіослухачам інших країн бути в курсі, що відбувається в країні. Онлайн-мовлення унікальне тим, що тут можна не тільки слухати рок на радіо безпосередньо звучать в ефірі, але і в запису.

Прогресивне радіомовлення України Блогер ФМ, являє собою незалежну майданчик, де ведуться обговорення важливих проблем, які значущі і цікаві для населення країни, а крім тут відсутня цензура, так як інтернет радіо Bloger.FM, фінансово ні від кого не залежить і не лобіює інтереси ні політичних партій, ні чинної влади. "Незалежність від стороннього впливу" - це основний принцип роботи онлайн-радіо Bloger.FM.

Блогер.FM існує завдяки громадянської активності його засновників. Команда радіо Блогер ФМ онлайн транслює свої авторські програми, які стали "родзинкою" проекту. Ранок робочого дня починається з радіошоу «Блоги ефіру», потім слухачів чекає проект присвячений дразовой музиці лаундж блогер фм, радіопередача «Казки діда Панаса» захоплюючі як для дитячого, так і для дорослої аудиторії, а найсвіжіші новини черпаються журналістами в базі актуальних заміток в блогосфері і в соцмережах.

І в кінцевому підсумку мій обожнюваний розділ - "Некриминальное чтиво", тут все без винятку можуть представити власні новини або ж цікаві історії, які прозвучать в прямому ефірі Блогер.FM.

Незалежне інтернет-радіомовлення Блогер ФМ користується інтересом слухачів різного віку та інтересів. Рекомендую слухати радіо Блогер ФМ онлайн безкоштовно на веб-сайті - bloger.fm.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments